Ekskluzywne Bramy
Normstahl
Krispol
Hormann
Wisniowski
Came
Nice

Came

CAME w Polsce zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości automatyki użytkowej przemysłowej i akcesoriów.
W naszej ofercie znajdziecie państwo automaty do bram przesuwnych, skrzydłowych i przemysłowych, jak również szlabany, kolczatki, słupki parkingowe, oraz kontrolę dostępu. Na Polskim rynku jesteśmy od 2000 roku. W krótkim czasie objęliśmy pozycję lidera w sprzedaży automatyki przemysłowej, i drugie miejsce w sprzedaży automatyki użytkowej. W dniu 31.10.2012 przystąpiliśmy do międzynarodowej CAME GROUP skupiającej producentów i dilerów z branży automatyki na całym świecie. Grupa ta jest liderem wśród firm zajmujących się eksportem włoskiej technologii i stylu w tej branży.

CAME ( wymawiane "KAME" ), założono w roku 1972 z pierwszą halą produkcyjną mieszczącą się w "Dosson di Casier" niedaleko otoczonego starożytnymi murami miasta Treviso, 20 km od Wenecji. Jest jedną z najstarszych firm w swojej branży.

Dziś CAME dysponuje centrum produkcyjno -operacyjnym o powierzchni 17,500 metrów kwadratowych oraz grupą pomocniczych fabryk zajmujących się produkcją i kontrolą jakości. Podczas trzech dekad obecności zarówno we Włoszech jak i na świecie, CAME zdobyło i ugruntowało swoją pozycję lidera w dziedzinie automatyki elektromechanicznej pod względem wielkości sprzedaży, sieci dealerów i współpracowników, szerokości gamy produktów oraz pomocy technicznej dla klientów.

W 2002 roku został otwarty nowoczesny budynek, który oprócz biur zarządu i kadry menadżerskiej mieści salę szkoleniową dla dealerów oraz show room. CAME jest liderem przede wszystkim dzięki zdolności do innowacyjnych rozwiązań i stałym badaniom rozwojowym.

© 2012 ekskluzywnebramy.pl wszystkie prawa zastrzeżone       Kontakt Sitemap