Ekskluzywne Bramy
Normstahl
Krispol
Hormann
Wisniowski
Came
Nice

Nice

Lider w automatyce do bram i rolet

Firma Nice, obecna na polskim rynku od 15 lat, to dziś wiodący w branży dostawca kompleksowych systemów automatyki do bram i rolet oraz bram garażowych. Innowacyjna koncepcja, najwyższa użyteczność, najnowocześniejsza technologia i rewolucyjny design – to cechy, które idealnie odzwierciedlają charakter produktów Nice. Milowe kroki w automatyce, których matką jest potrzeba, a ojcem innowacyjność od lat przypisywane są Nice. Niejedno rewolucyjne rozwiązanie stosowane dziś powszechnie przez wielu producentów automatyki do bram i rolet zostało wdrożone przez Nice.

Design

Marka Nice już od niemal 20 lat wyznacza standardy w branży automatyki domowej. To dzięki Nice zwyczajny pilot służący do otwierania bramy stał się gadżetem, którego nie warto ukrywać przed wzrokiem innych – maksymalna funkcjonalność w eleganckiej, miniaturowej formie. Niewielki pilot Nice - przywieszony jako brelok przy kluczach lub umieszczony w samochodzie - stał się sztandarowym, najlepiej rozpoznawalnym produktem Nice i najbardziej identyfikowanym symbolem naszej marki.

Nice Serce bramy

Bez serca organizm nie ma prawa żyć. Bez dobrej automatyki brama nie ma prawa funkcjonować. Tak jak serce napędza żywy organizm, tak automatyka Nice pozwala bramie działać sprawnie i wydajnie. Napędy Nice stanowią swoiste centrum dowodzenia, niezmiennie i niezawodnie wprawiając w ruch każdą bramę, zarówno wjazdową, jak i garażową.

Nice Serce domu

Nice ożywia nie tylko bramę domu, lecz wprawia w ruch także rolety, markizy, oświetlenie, czy system alarmowy. Kompleksowa oferta Nice niczym serce prawdziwego organizmu pozwala tchnąć nowe życie w niemal cały dom, czyniąc życie prostszym, komfortowym i bezpiecznym.

Lider technologii

Nice czyni znaczne inwestycje w celu podnoszenia standardów jakościowych, które są nie tylko zgodne ze światowymi normami i dyrektywami, lecz także pozwalają na ciągłe ulepszanie jakości produktów. Zaawansowane technicznie laboratoria Nice umożliwiają stałą kontrolę produktów w celu zagwarantowania ich użytkownikom bezpieczeństwa, jakości, niezawodności i trwałości na najwyższym poziome. Laboratoria o powierzchni 1000m2 spełniają wymogi międzynarodowej normy ISO 9001 i umożliwiają firmie samodzielną certyfikację produktów na zgodność z dyrektywami Unii Europejskiej i międzynarodowym normami, co potwierdzają takie międzynarodowe organizacje jak:
• LCIE (Francja), TÜV Rheinland (Niemcy), Nemko (Norwegia), Cetecom (Niemcy), FCC (USA), IC (Kanada), Intertek (Szwecja)

© 2012 ekskluzywnebramy.pl wszystkie prawa zastrzeżone       Kontakt Sitemap